new beginning?!

Do not give upnauji metai. nauji pažadai. naujas gyvenimo etapas. itin liūdnais žingsniais pajudėję finišo link 2012-ieji, audringai pasitikti bei su liūdesiu ir baime pradėti 2013-ieji..
bet dabar jau gerai! pradžioje nepasidaviau ir, manau, jog tos sunkiausios valandos, dienos jau praeity. o tiek daug svarstyta. tiek daug galvota, sugalvota ir pergalvota! bet taip pasiilgta.. būti vienai liūdesy su savimi. klupti. keltis. dar kartą klupti. šliaužti keliais ir galiausiai – stotis.. iš po lėto. po truputį.Time
bijau. bijau džiaugtis savo dabartine, gana ramia, būsena. baisu, jog tai tik tyla prieš audrą, nors logiškiau, jog tai ramybės būsena po škvalo. vidinis išsivalymas ir, neslėpsiu, palengvėjimas. viskas baigta. tai senas, praėjęs gyvenimo etapas. reikia ruošti “dirvą” naujam.
Get up

o aš vis dar taip pat: pradžia iš toli, per aplinkui, ir į kitą pusę. matyt, kai kuriems pokyčiams reikia daugiau laiko. : )

devyniolikos dienų citata: cry as hard as you want to; but always make sure, when you stop crying, you’ll never cry for the same reason again.
prisiminimų paleidimui: fun. – all allright

baigiamasis žodis: ieva narkutė – metų laikai

Advertisements
Tagged , , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: