Home » Gyvenimas » devyni mėnesiai arba viskas vėl nuo pradžių

devyni mėnesiai arba viskas vėl nuo pradžių

IMG_9159praėjo daugiau nei pusmetis nuo paskutinio mano įrašo. tiksliau sakant, pusmetis nuo įrašo, kuris išvydo dienos šviesą. kiek jų nusėdo juodraščių skyrelyje, kompiuterio archyvuose ar tiesiog mano galvoje – nesuskaičiuota. o jei kas ir paklaustų kodėl taip, nesugebėčiau surasti tinkamą atsakymą.

dienos bėga, lekia, skuba taip greit, kad net nespėju visko suvirškinti, suvokti. tačiau pabandysiu kaip galima trumpiau apžvelgti šį pusmetį.
kaip jau minėjau paskutiniame įraše, atvykusi į UK apsistojau pas sesę, reading’e. pagal planą, ten turėjo būti tik laikina stotelė, kokiai savaitei, gal dviem. realybė buvo kitokia – užsibuvau iki spalio.
darbą radau žaibiškai greitai. atvykau trečiadienį, CV pradėjau nešioti šeštadienį, o jau kitą dieną sulaukiau skambučio dėl interviu. po interviu paskambino tą patį vakarą ir pranešė, jog laukia manęs “pasibandymui”. nors ir žiauriai bijojau, viskas praėjo sklandžiai. darbą gavau. dirbau toje pačioje kompanijoje iki pat kovo pradžios. neatleido. išėjau savo noru.

įsidarbinau viename burritų restorane. su šviežiu maistu, o ne kaip tipiškuose greito maisto restoranuose – šaldytu. pradėjau kaip eilinė darbuotoja su minimaliu valandiniu uždarbiu. mano pareigos buvo aptarnauti klientus (oi, kaip pošlai čia lietuviškai skamba. iš tikro tiesiog gamindavau burritas), nuvalyti staliukus, iššluoti restoraną ir pan. dienos bėgo, sulaukiau vis daugiau ir daugiau gerų atsiliepimų apie save tiek iš pirkėjų, tiek iš valdžios. už tai, jog sugebu viską atlikti greitai bei su šypsena veide, gavau pasiūlymą vieną rugpjūčio savaitgalį, kartu su dviem, kituose miestuose esančių restoranų, vadovais vykti į west dean’s chilli fiestą, chichisteryje, pietų anglijoje. dirbti, aišku. ten dirbom tris dienas nuo 10 iki 17 val. be sustojimo!! žmonių  vilkstinė iki mūsų burritų palapinės būdavo gal kokia 20 metrų ilgio, tačiau visi kantriai laukė po 30 min ar net ilgiau.
nors ir pavargau kaip šuo, tačiau buvo labai smagus bei įsimintinas savaitgalis!!
IMG_9245IMG_9258IMG_9167IMG_9260IMG_9278Untitled-1IMG_9282IMG_9288 IMG_9313grįžus po šitos fiestos dalis kolegų darbe pradėjo šnibždėtis man už nugaros. tipo, o šita merga nespėjo nė kojų apšilti, o jau po fiestas su vadovais važinėja. na, žodžiu, viskas kaip ir priklauso.
praėjus dar kelioms savaitėms, mano bosas tiago bei vienas iš vadovų – julien (kuris ir pasiūlė mane paimti į chilli fiestą), pakvietė pokalbiui. kalba ėjo apie paaukštinimą. sakė, jog mato many potencialą, kad kietai varau ir kad už kelių mėnesių jau galėsiu būt pamainos vadove (angl. supervisor). nu nieko sau, pamaniau, faina.

rugsėjo pradžioj sužinojau, jog tiago išeina iš darbo. nusiminiau, nes patiko jo griežtas vadovavimas, o ir supratau, jog šita komanda readinge pasidarys nepakenčiama (žiaurūs tinginiai, pavyduoliai bei paskalūnai). tada vyriausioji vadovė (vadovų vadovė) pranešė, jog atidaromas naujas to paties tinklo restoranas cardiffe, velse. ir vadovu jame bus julien.

taigi, situacija buvo tokia: tiago išeina iš darbo; aš vis dar glaudžiuos pas sesę bei atidaromas naujas restoranas cardiffe, kuriam vadovaus super ninja. pokalbiui kaupiausi apie savaitę. o kai pamačiau naujienų lentoje prikabintą pranešimą, jog jau renkama komanda – žengiau žingsnį ir pasisiūliau dirbti cardiffe. vadovai pasitarę tarpusavy sutiko su sąlyga, jog apmokysiu naują žmogų į savo vietą readinge.

mokymai praėjo sklandžiai, persikrausčiau į cardiffą ir jau spalio pradžioj pradėjau dirbti naujame restorane kaip pamainos vadovė. pirmos savaitės buvo tragiškos. žiauriai daug streso ir spaudimo, nes visa komanda buvo nauja, o pardavimais buvome antroje vietoje iš šešių šio tinklo restoranų. per saivaitę dirbdavau po 54 valandas. maniau palūšiu, bet julien palaikė mane ir motyvavo būti stipriai ir nepasiduoti.

taip va cardiffe ir praleidau penkis mėnesius. darbą baigiau kaip vyriausioji pamainos vadovė (angl. senior supervisor). turėjau perspektyvą po kelių mėnesių ar metų tapti restorano vadove, tačiau planai pasikeitė – išėjau iš darbo, nes manęs laukia kiti nuotykiai. :)

1150562_10200826145079580_430510752_okomanda readinge

graži ta anglija. ta proga pasidalinsiu keliomis nuotraukomis iš readingo :)

IMG_859712IMG_8710IMG_8896bIMG_8889IMG_9095 IMG_9108 IMG_9503 IMG_8855

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s