Home » Gyvenimas » est ce que je t’aime la france?

est ce que je t’aime la france?

šiek tiek muzikos fonui ir važiuojam:

IMG_1047_kvadratžinau, jog pasaulyje minios žmonių įsimylėję prancūziją, o ypač paryžių, nors niekada ten ir nebuvę. svajoja, net seilės taškosi ir teigia – tai – mano svajonių šalis, o gyvenimo tikslas – čia gyventi ir, aišku, ištekėti už prancūzo. pusryčiams valgyti prancūziškus ragelius bei batoną su uogiene, pietums vieną iš tradicinių patiekalų, kurie būtinai užbaigiami prancūžišku batonu su sūriu bei salotomomis, 16 val. arbatos popietė su lietiniais, o vakarienei – vynas, salotos, gardžiausi sūriai, vynuogės. žodžiu, kas gali būti geriau, ar ne? svajonių šalis, jūs pasakytumėte!!!
Untitled-1tik ne man. niekada nieko mielo nejaučiau prancūzijai ir niekada net neturėjau noro čia važiuoti. bet, prieš keletą mėnesių, gyvenimas nusprendė – pats laikas papildyti mano “niekada nesakyk niekada” sąrašą ir viską supinti taip, jog dabar gyvenčiau kažkieno “tobulą gyvenimą”.

taigi, kiek daugiau nei du mėnesius pykau, liūdėjau, koviausi pati su savimi, bet štai, išlaukiau. ir šiandien jau galiu šypsodamasi pasitikti savo naująjį gyvenimą. rodos nieko tokio ypatingo ir nenutiko, tiesiog vieną dieną nuėjau į prancūzų-amerikiečių centro organizuojamą vakarėlį, ten susipažinau su reikiamais žmonėmis ir vuolia! ne. dar neįsimylėjau prancūzijos, bet ir taip skaisti saulė, pradėjo man šviesti dar skaisčiau – vienos prancūzės dėka atradau savo kampą – kažką artimo, jaudinančio ir malonaus – medioteką. tai bibliotekos, muzikotekos bei videotekos rinkinys. kažkas panašaus kaip mažvydo biblioteka vilniuje, tik gal šiek tiek labiau wow. viename, kelių aukštų, pastate yra skirtingų krypčių bibliotekos, skaityklos bei muzikos skyrius, kur galima klausytis pasirinkto atlikėjo albumą. kitame, mažesniame pastate, yra kompiuterinių žaidimų centras, komiksų skyrius bei videoteka, kur galima per didžiulį ekraną žiūrėti filmus.
kas gali būti labiau jaudinančio man, besimokančiai visiškai svetimos kalbos, visiškai ne mylimoje šalyje?? ir visas šis gėris nemokamai (naudotis paslaugomis viduje), arba už €5/metus asmenims nuo 18 iki 25 m., ir €10/metus vyresniems nei 25 m. (+filmų, audio, knygų išsinešimas namo)!
taigi, jei ne ši nuostabi moteris, kuri man visą tai parodė, dabar skaitytumėte pykčio bei ne meilės prancūzijai pripildytą rašinėlį. tokį labai labai juodą ir niūrų, po kurio niekada gyvenime nebenorėtumėte kišti nosies iš L I E T U V O S!

tris kartus garsus A Č I Ū, mano naujai draugei monique !
IMG_1060p.s. čia ne mano draugė, bet šiaip toks visai neblogas nupurkštukas, kurį aptikau monpeljė senamiestyje!
p.p.s maisto nuotraukos yra maždaug dviejų mėnesių senumo, dabar šitokie margumynai retas svečias ant mūsų stalo. kodėl? vieną dieną pabudau ir nušvito, jog pagaliau laikas apsivalyti. apie tai dar parašysiu! ir tikiuos greičiau nei už dviejų mėnesių!!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s