Home » Gyvenimas » darbas yra gėėėris

darbas yra gėėėris

koks nepaprastas jausmas yra turėti darbą!! dirbti, dirbti ir dar atrasti šiek tiek laiko sau ar artimiesiems. labiausiai tai sau. ha. po beveik metų bambos skambinimo aš vėl darbuojuosi. tiesa, dar sykį patvirtinau taisyklę, jog “niekada nesakyk niekada”. šis posakis mane sekioja kaip šūds prilipęs šuniui prie odegos. (: ane.

taigi, prieš porą savaičių pradėjau mokytojauti. ši profesija neįeina į tą ,,niekada nesakyk niekada”, nes jau nuo pradinių klasių slapta svajojau tapti pradinių klasių mokytoja. tiesa, pirma svajonė buvo būti virėja ar archeologe, tačiau laikui bėgant, ar tai smegenims skystėjant, pasirinkau visiškai random studijas, į kurias įėjo vienas pagrindinių dalykų, kurio labiausiai nemėgau mokykloje – geografija (niekada nesakyk niekada1). na, o dabar va, mokau anglų kalbos. pati kalba man visada patiko, tačiau tikrai niekada nebūčiau pagalvojus apie gyvenimą UK (niekada nesakyk niekada2) ar tuo labiau anglų kalbos mokymą (niekada nesakyk niekada3). čia tie ,,niekada niekada” visai ne paeiliui ir jų būta daugiau, tačiau šiam kartui užteks.

šiek tiek statistikos: nuo kovo 3 iki kovo 21 (išimant savaitę, kai atostogavau šv prancūzijoje!) pravedžiau 111 pamokų!!! pats laikas atkimši šampuojančio vandens butely!

ai, dar prisiminiau vieną ,,niekada niekada” – house muzika. ta proga, šekit šiek tiek oliverio holetzki:

o čia, jei norisi daugiau:

iki! batuota kojine eina žiūrėti pilkų atspalvių. SAY WHAAAAAAAAAT

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s