Home » Gyvenimas » kvepalai

kvepalai

tai kaip jums tokia idėja nusipirkti kvepalus, kurie primintų ex? šiek tiek savižudiška, ne?IMG_4828_NEWžoooodžiu, praeitą savaitę užsimaniau PAGALIAU užsipirkti kvepalų. na, nes atsibodo turėti vienus ir tuos pačius. ir kažkaip gaila juos naudoti kasdien..
dieną prieš, kraustydama stalčius užtikau kvepalų atomizer, kuriame dar buvo užsilikęs kvepalų, kuriuos pirkau prieš porą metų, kai atsikrausčiau į UK (taip, esu tinginė ir du metus tingėjau išsiplauti indelį), aromatas. na ir, aišku, man to vieno mažyčio, išgaravusio kvėptelėjimo užteko, kad susigundyčiau vėl juos nusipirkti. visiškai nepagalvodama apie tai, ką man tas aromatas realiai primins. ir va, visai neseniai išpakavau dėžutę, purkštelėjau ir smegenis pasiekęs aštrus kvepalų aromatas nubloškė mane į 2013 vasarą. nubloškė tikrąją ta žodžio prasme. gerai, kad lova buvo netoliese, tai net prisėdau nuo prisiminimų atakos. žinot kaip per filmus būna, kai taip greitai-greitai prabėga daug vaizdų? tai va, visiškai taip ir nutiko. per kelias sekundes visa istorija su ex prasisuko kaip kino juosta pro akis.

esu DURNĖ, ir ne kitaip.

anyway, man šie kvepalai yra tiesiog nuostabūs. jei tik pasitaikys proga, būtinai pauostykit kokioj parduotuvėj – DIEVIŠKAS aromatas.. saldžiai prabangus ir su charakteriu. :)

o kasdienai į darbą, nusipirkau tokį visiškai išėjimą iš komforto zonos – Marc Jacobs. saldūs, alsuojantys pavasariu ir gėlių laukais. net nelyginsiu su lady million ar robert cavalli, nes šitie du yra visiškai niam, o tos gėlės tai nu-laba-diena-atėjau-į-darbą. bet juks toks ir buvo tikslas – kvepalai kasdienai.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s